[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

1 kwietnia w Instytucie Psychologii i Instytucie Pedagogiki na ul. Dawida 1 we Wrocławiu odbędzie się IV Noc Humanistów.

Jest to cykliczna impreza, mająca na celu promocję działalności badawczej i dydaktycznej naukowców i studentów reprezentujących Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym roku hasłem przewodnim uczyniono „Tajemnicę w kulturze”. Wobec nieznanego staną badacze mitów, kina grozy, dźwięków miasta, snu czy też rzymskich sypialń. W programie przewidziane są: wykłady, warsztaty, wystawa i LARP.

Noc Humanistów jest adresowana do szerokiego grona odbiorców, służy odkrywaniu nowych horyzontów i niewyczerpanego potencjału studiów humanistycznych.

Program wydarzenia  - tutaj.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej WNHiP www.wnhip.uni.wroc.pl oraz profilu FB Noc Humanistów.

Organizatorzy IV Nocy Humanistów:
dr hab. Witold Jakubowski prof. nadzw. UWr (Instytut Pedagogiki)
dr hab. Andrzej Kozieł, prof. UWr (Instytut Historii Sztuki)
dr hab. Filip Wolański, prof. UWr (Instytut Historyczny)
dr Bogna Bartosz (Instytut Psychologii)
dr Marcin Bohr (Instytut Archeologii)
dr Piotr Jakub Fereński (Instytut Kulturoznawstwa)
dr Joanna Golonka-Legut (Instytut Pedagogiki)
dr Konrad Górny (Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej)
dr Sławomir Wieczorek (Instytut Muzykologii)