[ UCZNIOWIE ]

Erasmus+

We wtorek, 15 października, z samego rana spotkaliśmy się czternastoosobową grupą na lotnisku im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.

W dniach 8-14 września 2019 r. wyjechaliśmy do stolicy Estonii – Tallina w ramach projektu Erasmus+  „International  encounter to raise pollution and global warming awareness around the Baltic Sea”.

W maju tego roku mieliśmy okazję odwiedzić Bułgarię w ramach międzynarodowego projektu Erasmus + „ Educational Philosophy for a New Genenation”.

W dniach 7-14 kwietnia 2019 roku w ramach projektu Erasmus+” Educational philosophy for a new generation” odbył się wyjazd do miejscowości Abaran w Hiszpanii.