JUBILEUSZ !!!

50  LAT  ISTNIENIA LO NR VII WE WROCŁAWIU

Szanowni Państwo! Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie, Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele Szkoły!

Z wielką radością informuję, że w przyszłym, 2017 roku, obchodzić będziemy 50. rocznicę powołania do życia naszej Szkoły, która nosiła wówczas nazwę VII Liceum Ogólnokształcące. Z tej okazji planujemy wiele różnych działań, jednak kulminacja wszystkich rocznicowych wydarzeń nastąpi w dniach 20-21 października 2017 roku! Wówczas odbędą się oficjalne uroczystości, takie jak akademia z udziałem zaproszonych Gości, spotkania Absolwentów z Nauczycielami oraz Bal Jubileuszowy.

Zapraszam zatem wszystkich, którym „Siódemka” droga, którzy ciepło myślą o swojej ALMA MATER, do wzięcia udziału w uroczystościach rocznicowych!

Dyrektor LO nr VII im. K.K. Baczyńskiego
Leszek Duszyński

Bliższe informacje na temat działań związanych z Jubileuszem - na stronie głównej w zakładce JUBILEUSZ.

Zapraszamy również do odwiedzania strony Jubileuszu na facebook-u: logofb t oraz do zapoznania się z informacjami w dziale ABSOLWENCI