[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W dniu 16 czerwca odbył się długo wyczekiwany Dzień Sportu.

Młodzież stawiła się do zapisów punktualnie przed pokojem nauczycieli WF o godzinie 8.00Po dokonaniu stosownych podziałów i losowań do poszczególnych drużyn i dyscyplin rozpoczęliśmy to nasze sportowe święto. Na początek swoją rywalizację rozpoczęli sympatycy koszykówki. Mecze pod czujnym okiem p. Piotra Woźniaka były rozgrywane na boisku sportowym przy GM nr 16. W tym samym czasie na dużej sali sportowej odbywała się gra przez siatkę, zwana siatkówką. Przy rytmicznej muzyce na terenach zielonych boiska szkolnego ekipa zgromadzona pod skrzydłami p. Michalkiewicz-Woźniak uprawiała Fitness. Sympatycy „gry z talerzem” mieli możliwość zmierzenia się na boisku szutrowym a najliczniej zgromadzoną ekipę reprezentowali podopieczni p. Dariusza Podgórskiego, którzy rozegrali mini turniej piłki nożnej. Wisienką na torcie miał być i chyba się udało :))) mecz towarzyski piłki ręcznej pomiędzy reprezentacjami uczniów i nauczycieli. Rywalizacja była bardzo zacięta. Były faule, bramki, przewinienia, krzyk, pot i wylane łzy szczęścia bo rywalizacja zakończyła się dla wszystkich sprawiedliwym remisem. Wynik końcowy meczu 20:20 zadowolił wszystkich uczestników jak i kibiców. Bo nie ważne jest zwycięstwo lecz aktywny udział. Jeżeli wyszedłeś na boisko już wygrałeś !!!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w aktywny udział w imprezie, która ma na celu propagować aktywny tryb życia. Harmonogram imprezy - tutaj.

Redagował: Przemysław Kłapkowski