[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

... przeszła do historii. Jednak żeby mogła się odbyć, pozostawiając niezapomniane i piękne wspomnienia, potrzebne było zaangażowanie wielu osób, którym pragnę z całego serca podziękować.

A zatem serdecznie dziękuję Paniom Profesor: Agnieszce Domaradzkiej – wychowawczyni klasy 3H oraz Ewie Gruszeckiej – wychowawczyni klasy 3C za wielki trud włożony w przygotowanie uroczystości i koordynację działań z nią związanych. Praca trwała od początku roku szkolnego, ale przyniosła wspaniały efekt w postaci świetnie zorganizowanego balu.

Dziękuję także Rodzicom naszych Maturzystów, a w szczególności: Paniom: Jolancie Kiełbik, Marioli Nosko, Zdzisławie Nadler, Joannie Cichosz, Agnieszce Partyce oraz Panu Wojciechowi Trojniakowi za zaangażowanie, poświęcenie i wspieranie dobra radą przy przygotowywaniu tej ważnej imprezy i zapięciu jej „ na ostatni guzik”. Dziękuję Państwu Rodzicom dyżurujacym podczas balu i pilnującym bezpieczeństwa jego uczestników. Serdecznie dziękuję również Panom: Piotrowi Micewiczowi i Piotrowi Langowi (przewodniczącemu i wiceprzewodniczącemu Prezydium Rady Rodziców) za wszelką pomoc i życzliwą obecność na uroczystości.

Dziękuję także Maturzystkom i Maturzystom, którzy uświetnili bal swymi występami na wysokim poziomie artystycznym: Darii Woźnicy, Marcie Ziomek i Filipowi Lebiodzikowi – profesjonalnym konferansjerom, Julii Mierzwińskiej, Natalii Kowalik, Julii Keplinger, Marcie Ziomek i Aleksandrze Śmietańskiej za przedstawienie burleski, Aleksandrze Królickiej i Natalii Kowalik za występ w roli wokalistek ABBY ( „Mamma mia”), Annie Łuczak – śpiewającej „Evanescence Bring me to life” oraz tancerzowi breakdance – Patrykowi Grzelakowi „Pace”. Słowa podziękowania kieruję też do Aleksandra Ferenca – niestrudzonego „inżyniera dźwięku”.

Dziękuję wszystkim Wychowawcom, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom, którzy uczestniczyli w Balu, czyniąc tę szkolną uroczystość wzniosłą, godną i przyjazną dla szkolnej wspólnoty!

Leszek Duszyński

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Pana Jarosława Jakubczaka - Polaka Press - tutaj.