[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Przegląd Piosenki Angielskiej odbył się w naszej szkole 18 listopada 2016. Uczestnicy konkursu, zarówno soliści , jak i zespoły, przenieśli  nas w lata 80 i 90 ubiegłego stulecia.

Repertuar  był bardzo zróżnicowany, a poziom artystyczno-wokalny naszych uczniów, jak zwykle, bardzo wysoki. Zgromadzona publiczność bawiła się świetnie, a jury miało nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców.

W kategorii solistów wygrała:

• Regina Sindrewicz z klasy  2c z piosenką: „Mad World” Gary Jules.
  • Drugie miejsce zdobyła Justyna Janeczko z klasy 3j z utworem: „Fade in You” Mazy Star
  • Trzecie miejsce: Jagoda  Alczyk z klasy 2f: „Zombie” The Cranberries.

W kategorii zespołów wygrała:

• 10 osobowa grupa z klasy 1b z utworem:  „Wanna be” Spice Girls;
  • Drugie miejsce:  zespół 10 osobowy z klasy 2c: „Cherry Cherry Lady” Modern Talking.
  • Trzecie miejsce:  Agnieszka Pelc i Ada Trybuchowska z klasy 1i: „Sweet Dreams”  Eurythmics.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorki konkursu : Karolina Demczyszyn i Małgorzata Markiewicz-Parafianowicz

Więcej zdjęć - w galerii.