[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Dnia 26.10.2016r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 23 we Wrocławiu z okazji Święta Szkoły.

Zawody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).
Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 2c
2. Krystian LASOTA kl. 2b
3. Natalia MAZUR kl. 2h
4. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 2h
5. Piotr NIEDZIÓŁKA kl. 2h
6. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 1a

Zawody były na bardzo wysokim, niespotykanym dotychczas poziomie. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta i wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wysokie wyniki i znaczące sukcesy.

W klasyfikacji dziewcząt, uczennica Natalia Mazur zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem, a uczennica Dagmara Giebel zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i została wyróżniona dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni srebrnymi medalami.