[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Podobnie jak w ubiegłych latach na WIELKIM TCHNIENIU ŻYCIA nie mogło zabraknąć wolontariuszy z siódemki.

Szary październikowy dzień nie przeszkodził w zorganizowaniu radosnego pochodu, który zalał wrocławski rynek. Niebieski tunel, nad którym unosiły się różnobarwne bańki mydlane, tworzyły  dzieci i młodzież ze szkolnych wolontariatów.

Wszyscy razem świętowaliśmy. Co? Życie. Takie, jakie jest. Bo jest nasze jedyne, niepowtarzalne i najważniejsze.

W tym roku świętowaliśmy wspólnie z Bonifraterskim Centrum Opieki Hospicyjnej. Od 8.10. do 23.10. przy kościele św. Marii Magdaleny zorganizowano plenerową wystawę fotograficzną na temat opieki paliatywnej – stacjonarnej dla dorosłych i domowej dla dzieci. Zdjęcia pokazują, że hospicjum to życie. To bycie tu, bycie razem.