[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W dniu 26.11.2014 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o Puchar Dyrektora LO nr XV we Wrocławiu (zawody klas pierwszych), zorganizowanych dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły.
Zawody były czwartą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej szkół Ponadgimnazjalnych.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie strzeleckim. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta.
Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: URSZULA DOBRUT kl. 1b, SYLWIA PANEK kl. 1i, KINGA ĆWIK kl. 1b, JOANNA OWCZARZAK kl. 1i, AGNIESZKA SZMIGULAN kl. 1f, ANNA SZMIGULAN  kl. 1b, KRZYSZTOF OPARSKI kl. 1j.

W klasyfikacji drużynowej, po zaciętej walce reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce z wynikiem 714 punktów i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennice: Sylwia Panek zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem, Joanna Owczarzak zajęła V miejsce i została wyróżniona dyplomem.
Po IV rundach Ligi Strzeleckiej Szkoła nasza w klasyfikacji drużynowej zajmuje I miejsce.