[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Przegląd Piosenki Angielskiej odbył się w naszej szkole 27 lutego 2018. Uczestnicy konkursu, zarówno soliści, jak i zespoły, przenieśli nas w Świat bajek i filmów Disneya.

Repertuar był bardzo zróżnicowany, a poziom artystyczno-wokalny naszych uczniów, jak zwykle, bardzo wysoki. Zgromadzona publiczność bawiła się świetnie, a jury miało nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców.

W kategorii solistów wygrała: Jagoda Alczyk z klasy 3f z utworem: The Climb;
Drugie miejsce zdobyła Kamila Rosenbeigerz klasy 2b z utworem: Under the Sea;
Trzecie miejsce: Agnieszka Pelc ( Anna Kortowska akompaniament- 2i) : Something There;
W kategorii zespołów wygrała grupa z klasy 2B z utworem: I’ll Make a Man out of You ;
Drugie miejsce: klasa 1h z utworem: All Stars;
Trzecie miejsce: zespół z klasy 1b2 z utworem: Almost There;
Jury postanowiło również wyróżnić Natalię Wronkowską i Julię Drewniowską ( Michał Kisiel – akompaniament) z klasy 1b1;

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorki konkursu : Karolina Demczyszyn i Małgorzata Markiewicz-Parafianowicz

Więcej zdjęć - w galerii.