[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rodzice, Sąsiedzi, Przyjaciele,

od kilku dni w naszej szkole prowadzona jest  zbiórka darów w ramach akcji „Pomoc dla Ukrainy”. Codziennie odbierane są od nas paczki i przekazywane organizatorom. Ilość ofiarowanej pomocy rzeczowej przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Bardzo dziękujemy za okazane serce i wielkie zaangażowanie!

Jednak potrzeby są o wiele większe, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć kolejną inicjatywę, która będzie prowadzona równolegle z obecną.

Dzisiaj rano z prośbą o wsparcie w imieniu fundacji ,,Potrafię Pomóc” zwróciła się do nas TVP 3 Wrocław. Pomoc rzeczowa zostanie przekazana w najbliższych dniach do szpitala w Tarnopolu.

Oto lista najbardziej potrzebnych rzeczy: pieluchy dla dorosłych, pieluchy dla dzieci, środki opatrunkowe, np. bandaże, gaziki.

Miejsce zbiórki: LO nr VII we Wrocławiu, bud. B, poziom -1 (obok rowerowni).

Wszystkim Darczyńcom z DZIĘKUJEMY!!!