[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Z wielką radością i satysfakcją dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby wspaniała impreza sportowo – integracyjna, czyli I Bieg „Siódme poty” (na 7kilometrów), mogła się ziścić.

Przede wszystkim dziękuję Pomysłodawcom i Organizatorom: paniom Magdalenie Fijarczyk i Jolancie Tarnowskiej oraz panu Krzysztofowi Zawadzkiemu. Dzięki nim wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Dziękuję także Sponsorom, bez których przedsięwzięcie na pewno nie miałoby takiego rozmachu. Słowa wdzięczności kieruję także do Klubu WKS „Piast”, dzięki któremu zawody i towarzyszący im entourage miały charakter całkiem profesjonalny. Obraz i klimat biegu uwieczniali mistrzowie fotografii, a więc Ala Andruszko ( tegoroczna absolwentka) oraz właściciel drona – pan Wojciech Galacki i towarzyszący mu uczeń klasy II G – Wojciech Godula. Nie zabrakło też szkolnej telewizji – Baczyński TV. Bardzo, bardzo, po siedmiokroć serdecznie, dziękuję Zawodnikom – Absolwentom, Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom, a także licznie zgromadzonym Kibicom. I Bieg przerodził się w przyjazny piknik integrujący wszystkich, którym to, co dotyczy naszej „siódemki”, nie jest obojętne!

Do zobaczenia za rok – na II Biegu – związanym z obchodami 50 rocznicy istnienia LO nr VII!

Leszek Duszyński