[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Szanowni Państwo,

zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem „Reaguj i wspieraj. Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość".

Organizatorem programu jest Kuratorium Oświaty w Warszawie we współpracy z m.in. Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Program kierowanym przede wszystkim do rodziców i nauczycieli, a jego celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w nauce w czasie zdalnej edukacji.

Realizacja programu odbywa się w cyklu webinarów w formie online w okresie styczeń – marzec 2021 r. Cykl spotkań składa się z 3 webinarów dla rodziców oraz 3 dla nauczycieli i środowiska szkolnego/edukacyjnego, prowadzonych przez ekspertów w danej dziedzinie.

Każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć on - line zarówno planowane jak i zrealizowane webinarium.

Do tej pory odbyło się 5 webinariów, transmisja z szóstego zaplanowana jest na 25.03.2021 r. Linki do zrealizowanych i planowanego webinariów oraz szczegółowe informacje znajdują się na poniższej stronie: