[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się 10 czerwca o godz. 9:30 przy ul. Dawida 1.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny.

W tym dniu pojawia się niebywała okazja aby przyjść i zobacz jak to jest być studentem psychologii w Instytucie Psychologii UWr. Poznać nasz Instytut od środka.

Tematyka wykładów będzie dot. m.in. uzależnienia od Internetu, nietrwałości związków, psychologii jedzenia oraz tego czy miłość w ogóle istnieje....
Dla naszych kandydatów utworzyliśmy na naszej stronie www specjalną strefę maturzysty. Możecie dzięki niej zapisać się na warsztaty, zobaczyć jakie przygotowaliśmy dla was specjalności i wiele innych.

oraz obejrzenia naszego najnowszego filmu promocyjnego "#otwieramydrogekarierom" na naszym Kanale YT gdzie znaleźć można także inne filmy z udziałem naszych wspaniałych prelegentów!

Szczegółowy harmonogram - tutaj i tutaj. plakat - tutaj.

Do zobaczenia 10 czerwca!

Przemek Nowicki

Instytut Psychologii UWr