[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na tegoroczną edycję Dnia Geografa, który odbędzie się 21 kwietnia (piątek).

Proponujemy  nie tylko ciekawe wykłady oraz wizyty w naszych laboratoriach. Pragniemy zwrócić uwagę na dwie ciekawe propozycje studentów.  Jedną z nich jest udział w studenckiej konferencji naukowej, w której zaplanowano specjalną sesję z aktywnym udziałem uczniów. Drugą ofertą studenckiego ruchu naukowego jest dedykowany Wam spacer po Starym Mieście.

Ponieważ liczba miejsc w salach wykładowych i liczebność grup zajęciowych jest limitowana prosimy o zgłaszanie uczestnictwa  na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 7 kwietnia br.

Program Dnia Geografa - tutaj, program studenckiej konferencji naukowej - tutaj.

W imieniu Organizatorów
Krzysztof Migała