[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W imieniu organizatorów, Fundacji "Nowa Muzyka Nowa Edukacja", serdecznie zapraszam uczniów i nauczycieli do udziału w bezpłatnych warsztatach muzycznych.

W ramach warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję do stworzenia własnej interpretacji popularnego utworu muzycznego z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania oraz instrumentów muzycznych. Uczestnicy będą mogli przekonać się, jak wygląda profesjonalne studio nagrań oraz w jakich warunkach realizowana jest produkcja muzyczna.

Warsztaty, w grupach maksymalnie 20 osobowych, poprowadzi p. Kuba Sojka, jeden z czołowych przedstawicieli muzyki elektronicznej w Polsce, współpracujący m.in. z wytwórnią Matrix Records (USA), dla której nagrał album muzyczny w stylu detroit techno, deep house, acid house, minimal, tech-house i future jazz.

Zajęcia będą zorganizowane w dniach:

23 - 24.03. 2017
27 - 31.03. 2017

10 - 13.04. 2017
19 - 21.04. 2017
24 - 28.04. 2017

o godzinie 10:00, 12:00, 14:00 oraz 16:00 (jedno spotkanie trwa ok. 1,5 godziny, istnieje możliwość ustalenia innych godzin, w zależności od potrzeb grupy). w Szkole Muzyki Nowoczesnej przy pl. Orląt Lwowskich 20E (teren Dworca Świebodzkiego, wejście przez bramę od ul. Tęczowej 3).

Szczegółowych informacji o warsztatach oraz zgłoszenia grup wraz z opiekunami przyjmowane są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat promujący wydarzenie - tutaj.

Pragnę wyrazić nadzieję, że udział w warsztatach zaowocuje odkryciem licznych talentów
a przygoda z nowoczesną muzyką stanie się inspiracją do dalszego rozwoju zainteresowań w tym kierunku.

Magdalena Lazopoulos
Dział Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych