[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W naszej szkole już od kilku lat działa Koło Miłośników Teatru skupiające młodzież zainteresowaną propozycjami repertuarowymi wrocławskich scen teatralnych.

W tym roku szkolnym obejrzeliśmy już spektakle Wrocławskiego Teatru Pantomimy przygotowane na Jubileusz 60 - lecia istnienia tej sceny, tym samym wzięliśmy udział w tym jubileuszu. Uczestniczyliśmy też w święcie Wrocławskiego Teatru Współczesnego, czyli Dniach Patronów, jesteśmy pod wrażeniem spektakli "Gwiazda" I 'Nauka chodzenia". Nasze plany na najbliższy czas (listopad) to spektakle: "Media Medea" i "Opowieść zimowa" w Teatrze Polskim oraz "Tajemniczy ogród" i "Dziwny pasażer" w Teatrze Współczesnym. Wszystkich chętnych do uczestnictwa w wydarzeniach zapraszamy do kontaktu z p. Izabelą Chaszczowską, opiekunką koła. Mile widziane wszelkie pomysły.