[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Zapraszamy 4 osobowe grupy uczniów z naszej Szkoły do udziału w tegorocznej V edycji projektu „Mój pierwszy biznes przed 20tką” .

Jeśli masz pomysł na własny biznes lub chciałbyś skonstruować własną grę planszowa MUSISZ KONIECZNIE WZIĄĆ UDZIAŁ w tym projekcie. Pod okiem profesjonalnych pracowników WSB możesz zdobyć kompetencje prowadzenia biznesu w sieci lub też tworzenia atrakcyjnych produktów w postaci gier planszowych.

Projekt to atrakcyjna oferta dla wrocławskiej młodzieży ponadgimnazjalnej przygotowana przez Departament Edukacji Gminy Wrocław i Wyższą Szkołę Bankową przy udziale PKO. Projekt jest unikalny, gdyż bezpośrednio łączy obszary: edukacji, wyższej uczelni, rynku finansowego i przedsiębiorców.

Więcej informacji u pani Edyty Bogdanowicz sala 307 lub 310.