[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Serdecznie zapraszam wszystkich Uczniów (wraz z Nauczycielami), którzy wzięli udział w piątkowym Koncercie Różnojęzycznej Pieśni Bożonarodzeniowej na występ zespołu góralskiego "Góralska Hora".

Koncert odbędzie się w środę, 27. lutego, o godzinie 13:15 w auli szkolnej. Jest to nagroda za wspaniałe wokalno - estradowe prezentacje, dzięki którym mogliśmy doznać wielu pięknych wrażeń natury duchowej i estetycznej. Dziękuję tym samym Uczniom i ich Opiekunom za serce, które włożyli w przygotowanie swych występów. Niech koncert muzyki góralskiej zamknie też półrocze ciężkiej i efektywnej pracy całej szkolnej społeczności!

Leszek Duszyński