[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Instytut Studiów Klasycznych Śródziemnomorskich i Orientalnych UWr zaprasza na Dzień Otwarty 29.03.2023 r. oraz 01.04.2023 r. Szczegóły na plakatach.

Serdecznie zapraszamy maturzystów, licealistów i miłośników Indii na Dni Otwarte filologii indyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, podczas których będzie można poznać naszą ofertę dydaktyczną, zadać szczegółowe pytania nt. rekrutacji na nasze studia (licencjackie i magisterskie),  a także porozmawiać z wykładowcami i studentami wrocławskiej Indologii.

Drzwi Otwarte na filologii indyjskiej odbędą się w dwóch terminach:

środa (29 marca) w godz. 17:00-19:00  oraz sobota (1 kwietnia) w godz. 12:00-14:00.

Wydarzenia będą miały miejsce w siedzibie Instytutu Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych, na ul. Św. Jadwigi 3/4, w sali 207 (II piętro).

DO ISKŚiO 01.04