[ UCZNIOWIE ]

logo LOVII

[ UCZNIOWIE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Uczniowie naszego liceum - Natalia Askierko i Maciej Pancewicz z klasy 3B2 stworzyli mobilną grę miejską Szpik up! Na ratunek!

Już 26-27 marca na wrocławskim rynku będzie miała miejsce premiera mobilnej gry miejskiej Szpik up! Na ratunek!. Podczas rozgrywki uczestnicy zagłębią się w temat szpiku kostnego, poznają jego działanie i dowiedzą się nieco o nowotworach krwi. Wytłumaczymy dlaczego Dawcy szpiku są tak ważni, kto może nim zostać i jak wygląda przeszczep. Gra zawiera wiele zadań, dzięki którym dzieci i dorośli będą mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale również wykazać się kreatywnością i aktywnie spędzić popołudnie.

Dodatkowo, na miejscu będą czekali wolontariusze fundacji DKMS, dzięki którym będzie można zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Dla graczy przygotowaliśmy też dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Aby wziąć udział w grze wystarczy mieć telefon lub tablet z zainstalowaną aplikacją ActionTrack, dostępem do internetu i włączoną lokalizacją. Następnie zeskanować kod QR dostępny w punkcie startowym przy ul. Świdnickiej 8 we Wrocławiu, który pozwoli na uruchomienie gry.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w grze ❤️

Mobilna gra miejska Szpik up! Na ratunek! Powstała w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii we współpracy z Mediateką i fundacją DKMS.

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://m.facebook.com/events/1001297824158754

Link do profilu na Instagramie:
https://instagram.com/szpik_up?utm_medium=copy_link

Do góry