[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

„Koduj z Gigantami” to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.

Motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz włodarze miast.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce we Wrocławiu 19 i 20 lutego 2022 r. przy ul. Legnickiej 52, 26 lutego przy ul. Leszczyńskiego 4, 26 i 27 lutego 2022 przy ul. Powstańców Śląskich 16-18 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów szkół średnich z Wrocławia i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy: wstęp do programowania w C#.

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie