[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki wróciła do tradycji organizowania otwartych wykładów dla młodzieży zainteresowanej IT.

W ramach cyklu INFONALIA do końca roku szkolnego odbędzie się 35 wykładów on line z zakresu różnych dziedzin IT.

Na naszej stronie pojawiły się terminy nowych wykładów na maj i czerwiec 2021.

Ze względu na limity uczestników na każdym wykładzie należy się zarejestrować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:

Jego wypełnienie zajmie chwilę. Tam też znajduje się harmonogram kolejnych zaplanowanych już spotkań, a także aktualne informacje o programie.

Osoby, które zgłoszą swój udział w wykładzie najpóźniej na dzień przed terminem jego realizacji otrzymają na adres mailowy podany podczas zgłoszenia informacje o dostępie do spotkania na platformie TEAMs.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w wykładach jest nieodpłatny.