[ UCZNIOWIE ]

logo LOVII

[ UCZNIOWIE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Zapraszamy Państwa na ostatnie spotkanie on-line dla kandydatów na studia organizowane przez Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej.

Tym razem, podczas spotkania, które odbędzie się 31 marca o godzinie 14:00, przedstawimy Państwu kierunek Automatyka i Robotyka Przemysłowa.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie zamieszczonego poniżej zaproszenia wśród Państwa wychowanków oraz zachęcenie ich do udziału w tym wydarzeniu (oraz umożliwienie im udziału w spotkaniu, w przypadku, gdy termin pokrywa się z zajęciami dydaktycznymi - jesteśmy przekonani, że nie będzie to czas stracony, a udział w spotkaniu może być ciekawym i inspirującym doświadczeniem). 

Kierunek studiów Automatyka i Robotyka Przemysłowa jest skierowany do Kandydatów, którzy chcą zdobyć wiedzę i w przyszłości znaleźć dobrze płatną
i ciekawą pracę w zakresie:    

  • nowoczesnych rozwiązań automatyki przemysłowej, 
  • robotyzacji procesów produkcyjnych, 
  • projektowania przemysłowych systemów zrobotyzowanych
    i oprzyrządowania robotów. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć, jakie stoją przed Tobą możliwości, weź udział w krótkim i interesującym wydarzeniu on-line, organizowanym przez Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej lub odwiedź nasz kanał na YouTube i zobacz relację z tego i innych spotkań o dogodnej dla Ciebie porze.

To może otworzyć drzwi do Twojej kariery! 

Join Zoom Meeting
https://bit.ly/2ZbB1i6 

Meeting ID: 924 5459 8269
Passcode: 600610  

Nasz kanał na YouTube: https://bit.ly/385udre 

Karta informacyjna kierunku AiRP: 

http://mt.polsl.pl/zfiles/informator/KIERUNKI20/AiRP.pdf 

Do góry