[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Szanowni Państwo,

już w najbliższy piątek 26 marca zapraszamy uczniów zainteresowanych medycyną i zdrowym stylem życia na Dzień Otwarty.

To okazja by poznali wszystkie 10 naszych kierunków i sprawdzili który z nich pasuje do ich talentów i zainteresowań. Może to ich zmotywować do wzmożenia nauki z przedmiotów branych pod uwagę podczas rekrutacji.

Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach 13.00-16.30. Zachęcamy do udziału indywidualnego, ale i całe klasy np. podczas godzin wychowawczych czy zajęć z przedmiotów powiązanych z tematami medycznymi, jeśli wypadają w godzinach trwania spotkania. Oferta może zainteresować nie tylko klasy biologiczno-chemiczne. Humaniści mogą zainteresować się np. kierunkiem zdrowie publiczne, który łączy w sobie zarządzanie, ekonomię, marketing i epidemiologię. Klasy mundurowe mogą skusić się np. na ratownictwo medyczne.

W programie m.in. prezentacje dotyczące oferty uczelni i zasad rekrutacji, przegląd organizacji studenckich (w tym kilka warsztatów online), możliwość czatowania z komisjami rekrutacyjnymi i studentami oraz wywiady na żywo.

Centrum wydarzeń i wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: https://www.rekrutacja.umed.wroc.pl/dzien-otwarty/

Ania stopka