[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W dniach 11.09.2020-19.09.2020 odbędzie się kolejny, wrześniowy wyjazd projektowy do Wielkiej Brytanii.

W tym roku odwiedzimy nadmorski kurort Brighton, uniwersytecki Oksford, Liverpool - miasto Beatles'ów, malowniczą Krainę Jezior, Stratford, będący miejscem urodzenia Szekspira oraz wiele innych, atrakcyjnych miejsc.

Jak co roku odwiedzimy szkołę angielską, w której spotkamy się z angielskimi nastolatkami. Zainteresowanych serdecznie zapraszam i zachęcam również do obejrzenia wystawy fotograficznej z poprzednich wyjazdów, która znajduje się  przed salą 207 w budynku A.

Zgłoszenia na wyjazd przyjmuje Pani Agnieszka Domaradzka (sala 207 budynek A lub zaplecze anglistów) i Pani Marta Drewniowska (sala 312 budynek A).