[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr serdecznie zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 13 kwietnia (piątek) w godz. 16:00-19:00.

W programie przewidujemy spotkania informacyjne i warsztaty, które mają na celu przybliżyć Państwu specyfikę zajęć realizowanych na kierunkach: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz komunikacja wizerunkowa. Zachęcamy, zapraszamy, polecamy (się).

Ramowy program wydarzenia i szczegółowe informacje na stroniehttp://dziennikarstwo.uni.wroc.pl/aktualnosci/dzien-drzwi-otwartych-w-instytucie-dziennikarstwa-i-komunikacji-spolecznej-uwr/

Uprzejmie informujemy, że na spotkanie informacyjne z Dyrekcją Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz prezentacja strefy działalności studenckiej nie obowiązują zapisy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapisy obowiązują na warsztaty kompetencyjne (zapisy ruszą od 01.04.2018).