[ UCZNIOWIE ]

logo LOVII

[ UCZNIOWIE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Szanowni Państwo, 
w imieniu organizatorów, Fundacji Wspierania Kultury im. Łucji Danielewskiej w Poznaniu, Centrum Artystycznego ISKRA oraz Kawiarni-Restauracji "Nasz Klub" serdecznie zapraszam do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Łucji Danielewskiej.


Temat tegorocznej edycji brzmi: MAM NIC”. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu imienin Łucji, 13 grudnia 2014 r., w Kawiarni-Restauracji „ Nasz Klub” przy ul. Woźnej 10 w Poznaniu.

Szczegółowe informacje (ulotka informacyjna, regulamin Konkursu) znajdziecie Państwo w załączniku, na stronie internetowej Fundacji (www.poezja-danielewska.eu) oraz na naszym Facebooku. Wszystkich uczestników naszego Konkursu oraz zainteresowanych otrzymywaniem ciekawych informacji o innych Konkursach Literackich oraz Recytatorskich prosimy o polubienie naszego Facebooka. https://www.facebook.com/pages/Fundacja-Wspierania-Kultury-im-%C5%81ucji-Danielewskiej/261378673893948?fref=ts

Z poważaniem
Juliusz Wilczyński

Prezes Fundacji

Do góry