[ UCZNIOWIE ]

logo LOVII

[ UCZNIOWIE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Stowarzyszenie "Studenci dla Rzeczypospolitej" zwraca się z propozycją do Młodzieży. Pragniemy zaprosić ją do udziału w organizowanym przez nas ogólnopolskim konkursie obejmującym swoją tematyką wprowadzenie stanu wojennego w Polsce w 1981r. Dwie niezależne od siebie części umożliwiają wzięcie udziału, zarówno uczniom ze zdolnościami humanistycznymi, jak i technicznymi. To od nich zależy, czy wybiorą napisanie eseju na jeden z tematów określonych w regulaminie, czy zaprojektują grafikę komputerową. 

Partnerem w konkursie jest Instytut Pamięci Narodowej, Fundacja Niepodległości oraz Fundacja "Reduta Dobrego Imienia", natomiast patronat medialny objął miesięcznik "W sieci historii" oraz portal internetowy "historia.org.pl".

Dla laureatów i osób wyróżnionych przewidujemy cenne nagrody m.in.: czytniki książek Kindle, publikacje i gry edukacyjne IPN-u. Finaliści zostaną zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród do Krakowa. Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie dołączonym do  wiadomości w formie załącznika, przesyłamy również opis projektu oraz plakat konkursu. Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie - tutaj. Opis projektu - tutaj, plakat konkursu - tutaj.

Do góry