Szanowni Państwo, we wrześniu 2016 r. Dyrektor LO nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu powołał zespół do spraw organizacji obchodów 50-lecia VII LO.

Prace zespołu już się rozpoczęły. Uroczystości jubileuszowe koordynować będą Ewa Głogowska-Nowak i Renata Myśków.

Obchody rocznicowe będą trwały od 4 stycznia do 21 października 2017 r.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych uczniów, absolwentów, nauczycieli i rodziców.

Czekamy na pomysły, wspomnienia, materiały archiwalne oraz akces do podjęcia działań związanych z realizacją już zaplanowanych przedsięwzięć.

Państwa uwagi i propozycje dotyczące 50-lecia naszej Szkoły prosimy kierować na adres e - mail:

Dyrektor VII LO
oraz zespół ds. obchodów 50-lecia VII LO