Łącznie ponad 230 uczniów wzięło udział w organizowanych przez p. Przemysława Kłapkowskiego warsztatach sportowo-rekreacyjnych w ramach miejskiego projektu „Szkoła w Mieście”.

Młodzież  pod opieką nauczyciela i wykwalifikowanych instruktorów i trenerów miała możliwość poznać takie formy aktywności fizycznej jak badminton, squash, gimnastyka sportowa, akrobatyka oraz wspinaczka sportowa. Zajęcia były ogólnodostępne i co ważne, bezpłatne dla wszystkich chętnych, którzy zapisali się na listy uczestników. Ideą tego przedsięwzięcia jest realizacja innowacyjnych form zajęć wychowania fizycznego poza murami szkoły zgodnie z podstawą programową oraz umożliwienie poznania poprzez aktywny udział tych dyscyplin. Zapraszamy do galerii zdjęć z warsztatów - tutaj, jak również do analizy wyników zawodów wspinaczki sportowej na ściance ZERWA - tutaj.

Warto  zaznaczyć, że wszystkie wymienione dyscypliny, w których młodzież miała możliwość wziąć udział są oficjalnymi dyscyplinami podczas THE WORLD GAMES 2017, których w lipcu Wrocław będzie gospodarzem !!!  X Światowe Igrzyska Sportowe to największa w historii Polski impreza sportowa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego kibicowania w dniach 20-30 lipca 2017 roku. Będzie się działo !

Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie TWG 2017: https://theworldgames2017.com/co-to-jest-twg2017/harmonogram-zawodow/