godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 12 kwietnia 2017r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO nr I z Okazji Święta Śzkoły „Wielka Babka Wielkanocna”.

Zawody były piątą rundą Międzyszkolnych Zawodów Strzeleckich Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska w karabinku pneumatycznym – przyrządy otwarte (muszka-szczerbinka)

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara Giebel kl. 2c
  2. Natalia Mazur kl. 2h
  3. Paweł Niedziółka kl. 2h
  4. Piotr Niedziółka kl. 2h
  5. Aleksandra Kozakiewicz kl. 1a

Zawody były ostatnią rundą strzelecką w tym roku szkolnym. Nasza drużyna odniosła znaczące sukcesy.

Uczennica Dagmara Giebel w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i została wyróżniona pucharem oraz dyplomem, a uczniowie otrzymali srebrne medale.

W zawodach jednego strzału, w których brali udział najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn, brała udział Dagmara Giebel i zajęła II miejsce.

Po zakończonej lidze strzeleckiej z karabinku pneumatycznego (przyrządy otwarte) nasza szkoła odniosła duży sukces i zajęła II miejsce w klasyfikacji końcowej.

Podsumowanie ligi strzeleckiej i wręczenie pucharów odbędzie się podczas Zawodów Sportowo-Obronnych „Wroclok 2017” na przełomie maja i czerwca.