28 kwietnia w sali gimnatycznej naszej szkoły odbyła się podniosła uroczystość pożegnania uczniów klas trzecich.

Była to okazja do wielu wzruszeń i wzajemnego wyrażenia uczuć wdzięczności, uznania i życzliwości przez Uczniów, Nauczycieli i Rodziców.

Gościem honorowym uroczystości był Pan Jarosław Delewski, dyrektor Departamentu Edukacji, który życzył maturzystom powodzenia. Przemówienia wygłosili też dyrektor szkoły, Pan Piotr Micewicz - przewodniczący Rady Rodziców oraz Michał Pałka - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Cała społeczność szkolna życzy absolwentom wspaniałych wyników maturalnych i sukcesów na wymarzonych studiach.

Dziękujemy klasie II i pod opieką wychowawczyni - Pani Anny Rajewskiej oraz chórowi szkolnemu pod dyrekcją Pani Natalii Kozik.za piękne przygotowanie oprawy artystycznej uroczystości.