21.04.2017 w L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie na uroczystej gali z udziałem władz dzielnicy, Domu Kultury Praga – Północ i redakcji „Głosu Nauczycielskiego wręczono nagrody

laureatom odbywającego się po raz 11. Ogólnopolskiego Konkursu „Rytmy nieskończoności” poświęconego interpretacji twórczości Jacka Kaczmarskiego. Gościem honorowym gali laureatów był o. Wacław Oszajca, wybitny poeta, którego refleksji nt. życia i poezji mieli możliwość wysłuchać laureaci, ich opiekunowie i wszyscy goście. Laureatką konkursu w jego części plastycznej została Hanna Porada z kl. II B. Wyboru laureatów spośród ponad 20. prac dokonał artysta plastyk Krzysztof Trzaska. Prace na konkurs – zarówno w jego części plastycznej, jak i poetyckiej - nadsyłane są z całej Polski: Gdańska, Koszalina, Łodzi, Opola, Nowego Sącza, Bielska Białej. Praca Hani, zatytułowana „Zbroja” znalazła się wśród dzieł wybranych do publikacji w pokonkursowym wydawnictwie-antologii „Między nami”. Gratulujemy prestiżowego sukcesu. Opiekunką uczennicy była p. prof. Izabela Chaszczowska.