godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 29.03.2017r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o „Puchar Klubu KŻR przy LOK we Wrocławiu” .

Zawody były IV rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 2c
  2. Natalia MAZUR kl. 2h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 2h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.2h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 1a

Zawody pokazały doskonałą formę strzelecką naszej drużyny i były ponownie bardzo udane. Odbyły się jak zwykle na bardzo wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta , jednak uczniowie naszej szkoły, wykazali się znacznie lepszą dyspozycyjnością strzelecką od rywali.

Reprezentacja naszej szkoły ponownie osiągnęła ogromny sukces, uzyskując najwyższe wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Aleksandra Kozakiewicz zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem, uczennica Natalia Mazur zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem, uczennica Dagmara Giebel zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Paweł Niedziółka zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem, uczeń Piotr Niedziółka zajął VII miejsce.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Drużyna po czwartej i ostatniej rundzie ligi „przeziernik”, potwierdziła swoją dominację i zwyciężyła całą ligę w roku szkolnym 2016/2017.