KOLEJNY OGROMNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY HANI POPIELI Z KLASY 1C!

28.03.2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr 3 we Wrocławiu odbył się etap międzyszkolny konkursu ortograficznego „Meister der Rechtschreibung”. Treścią dyktanda był fragment z „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Nasze liceum reprezentowała godnie uczennica klasy 1c Hanna Popiela, która zmierzyła się z najlepszymi uczniami szkół ponadgimnazjalych.

Hania zajęła 1 miejsce! Była bezkonkurencyjna! Jej praca była bezbłędna! – co można zobaczyć na załączonym zdjęciu.

Trzeba podkreślić, że poziom był bardzo wysoki, ponieważ drugie miejsce zajął uczeń, który w dyktandzie popełnił tylko, albo aż! 1 błąd.

Należy przypomnieć, że Hania w listopadzie 2016 została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego: „Deutschfreund 2016” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Hanna Popiela uzyskała wtedy wynik: 94,64% i zajęła 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 7 miejsce w kraju wśród uczniów klas pierwszych.

Laureatce oraz jej opiekunowi – pani Agacie Kozal serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!