Nielubianym przez sportowców - IV miejscem dla naszej szkoły zakończyły się Finały Dolnośląskie w tenisie stołowym.

Nasza drużyna pojechała na finały osłabiona brakiem Zuzanny Basałygo 3J, której zabrakło szczególnie w grach deblowych. Mimo osłabienia nasza drużyna w składzie: Alicja Borszowska 2A i Regina Sindrewicz 2I - pokonała w grupie ZSZ Złotoryja 3:1 oraz ZSP 1 Kłodzko 3:1, przegrywając jeden mecz z przyszłym finalistą ZSP Lubań 2:3.

W grupie finałowej przegraliśmy z faworytem turnieju - drużyną ZS nr 4 0:3 i w decydującym o brązowym medalu meczu z LO Bogatynia 2:3. Dziękujemy dziewczynom za ogromny wysiłek i zaangażowanie ! IV miejsce na Dolnym Śląsku jest najwyższym miejscem drużyny tenisistek stołowych w historii naszego Liceum.