W dniu 26 września na 6 i 7 godzinie lekcyjnej w sali gimnastycznej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku uczniowie musieli przebrać się zgodnie z wylosowanym uprzednio tematem i zaprezentować krótki program artystyczny po tytułem : „Moja klasa jest najlepsza”.

Dodatkowe punkty można było uzyskać za przebranie wychowawcy. W pracach jury uczestniczyła pani dyrektor Marta Sakowicz i przedstawiciele klas drugich oraz Rady Samorządu Uczniowskiego. Pod koniec otrzęsin z każdej klasy wylosowano trzy osoby, które udzielały odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły, jej historii i pracowników. Pierwsze miejsce zajęła klas 1e przebrana za przedstawicieli rożnych plemion afrykańskich, która zachęciła publiczność do wspólnego tańca oraz wykazała się największa wiedzą o LO nr VII. Pełne wyniki można znaleźć na stronie szkoły w zakładce Liga Klas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęc - tutaj.