VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Wędrówki Szlakiem Wartości” organizowany przez fundację franciszkańską Pax et Bonum i Liceum Ogólnokształcące nr X we Wrocławiu odbył się 9.02.2017.

W tym roku przebiegał pod hasłem „Ziemia to najpiękniejszy ogród”. Znaczący sukces zanotowały w nim uczennice naszej szkoły: II miejsce zdobyła Małgorzata Tarkowska z kl. I i , III miejsce – Anna Malicka z kl. I i, wyróżnienia natomiast powędrowały do Barbary Juzwiszyn z kl. I i, Mai Rutkowskiej z kl. I i(opiekę artystyczną nad uczennicami sprawowała p. prof. Izabela Chaszczowska) i do Weroniki Hariasz z kl. I a (opieka – p. prof. Anna Bogdańska). Szczegółowe informacje o sukcesie naszych uczennic oraz zdjęcia znajdują się na stronie LO nr X - tutaj.