Dnia 02.02.2017 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska o puchar Dyrektora LO nr VII z okazji święta Szkoły.

Była to IV runda międzyszkolnej ligi strzeleckiej (muszka-szczerbinka).

W zawodach wzięli udział następujący uczniowie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 2c
  2. Natalia MAZUR kl.2h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA  kl. 2h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.2h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl.1a
  6. Paulina ROMANOW kl.1g
  7. Weronika WĄSIKIEWICZ kl.1g
  8. Julia LINDER  kl.1f
  9. Daria CYRNEK kl.1f

Od wielu lat podczas zawodów strzeleckich nie zanotowaliśmy tak wysokich wyników oraz tak wyrównanego poziomu strzeleckiego. Reprezentacja naszej szkoły podczas zawodów osiągnęła bardzo wysokie wyniki i zanotowała spektakularny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennice:

• Natalia Mazur zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.
  • Aleksandra Kozakiewicz zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczniowie:

• Piotr Niedziółka zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.
  • Paweł Niedziółka zajął VII miejsce.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza okazała się najlepsza i zajęła I miejsce. Uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami, a szkoła wielkim pucharem oraz dyplomem.

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom puchar, medale i dyplomy wręczył Pan Leszek Duszyński - Dyrektor LO nr VII.

Nauczyciel EDB
Jacek Szczepanik