Goethe-Institut w Krakowie ogłosił konkurs filmowy „Deutsch hat was!” („Język niemiecki ma coś w sobie!”)

Uczennice naszej Szkoły z klasy 2a: Julia Bednarek, Marcelina Broda, Kinga Drapiewska oraz Paula Hauzer wzięły udział w konkursie i nakręciły bardzo ciekawy krótki film w języku niemieckim i polskim pt. "Wrocław - eine geheimnisvolle Stadt" („Wrocław – miasto pełne tajemnic”). Film opowiada o tajemniczości miasta Wrocław, o jego przeszłości oraz o dziwnych przedmiotach, które możemy w nim znaleźć. Bohaterki naszego filmu, idąc za pozostawionymi znakami, odnajdują list, niby zwykła kartka papieru, a jednak coś więcej ...

Język niemiecki ma rzeczywiście coś w sobie! (Deutsch hat wirklich was!)

Uczennicom oraz opiekunowi – pani Beacie Tadli – Matkowskiej serdecznie gratulujemy!