W dniu 25 stycznia 2017 roku podczas uroczystego, dorocznego spotkania, podsumowującego działalność Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego na ręce pana Dyrektora - Leszka Duszyńskiego

zostały złożone ogromne podziękowania dla Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu za pomoc i dotychczasowe zaangażowanie w krzewieniu kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz za pomoc w organizacji wielu imprez i zawodów sportowych.

Podziękowania w formie pamiątkowego dyplomu zostały przekazane przez Przewodniczącego WSZS - p. Bohdana Aniszczyka oraz Dyrektora Departamentu Edukacji - p. Jarosława Delewskiego. Szkoła została jednocześnie nagrodzona za zajęcie wysokiego miejsca w rankingu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych miasta Wrocławia w roku szkolnym 2015-2016. Zdobywając 867 punktów uplasowaliśmy się na 6 miejscu spośród 36 placówek sklasyfikowanych we wspomnianym rankingu.

Podziekowania SZS

red. P.Kłapkowski