Uczennice naszego liceum Hanna Popiela z klasy 1c oraz Katarzyna Medyńska z klasy 2f zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego: „Deutschfreund 2016” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Tę radosną informację otrzymaliśmy tuż przed przerwą świąteczną, ale cała dokumentacja: dyplomy, nagrody dotarły do nas dopiero przed kilkoma dniami.

Hanna Popiela uzyskała wynik: 94,64% i zajęła 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 7 miejsce w kraju wśród uczniów klas pierwszych. Hania otrzymała dyplom oraz bon podarunkowy. Opiekunem uczennicy jest p. Agata Kozal.

Katarzyna Medyńska uzyskała wynik: 91,52% i zajęła 1 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 17 miejsce w kraju wśród uczniów klas drugich i trzecich. Kasia otrzymała dyplom oraz bon podarunkowy. Opiekunem uczennicy jest p. Beata Tadla – Matkowska.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Agata Kozal