Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć swoją obecnością oraz kibicować nie tylko naszej szkolnej drużynie w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej "GRAMY DLA KUBUSIA".

Cel jest bardzo szczytny bo wpisowe oraz wolne datki od wszystkich chętnych i sponsorów będą przekazane na pomoc i rehabilitację 11-letniego Kuby Krakowiaka.

Udział w turnieju zapowiedziały drużyny mające w swoich składach między innymi takie sławy polskiego sportu jak Wojciech Bartnik, Maciej Zieliński, Paweł Rańda czy Mateusz Masternak.

Imprezę poprowadzi znany z radia ESKA, meczów piłkarskich ŚLĄSKA Wrocław oraz gal FEN profesjonalny speker i komentator sportowy p.Andrzej Gliniak.

Inicjatorem jest Wrocławskie Środowisko Sympatyków Sportu, które cyklicznie w takiej formie stara się pomagać najbardziej potrzebującym.
Impreza rozpocznie się 11 grudnia o godzinie 13.00 na dużej sali gimnastycznej. Wstęp wolny !!!

Wszystkich chętnych i ciekawskich zapraszamy na to nietuzinkowe widowisko, które będzie miało miejsce w naszej "Siódemce" na dużej sali sportowej już w najbliższą niedzielę 11 grudnia br.

Przyjdźcie i pokażcie, że też potraficie pomóc. Zapraszamy !!!

red: P.KłapkowskiPlakat gramy dla Kubusia