Dnia 24 listopada 2016 r. w sali sesyjnej wrocławskiego Ratusza odbyła się sesja Rady Miejskiej, podczas której wręczone zostały dyplomy dla szkół, które wzięły udział w VIII edycji międzyszkolnego projektu pod nazwą „Magnum Praemium Wratislaviae”.

Uczestnikami wyżej wspomnianej rywalizacji są corocznie uczniowie wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych.

W uroczystym wręczeniu dyplomów przez Prezydenta Wrocławia Pana Rafała Dutkiewicza oraz przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Wrocławia Pana Jacka Ossowskiego uczestniczyli uczniowie: Ewelina Beck i Jan Delewski oraz dyrektor Szkoły - Pan Leszek Duszyński i nauczyciel historii Grażyna Przybycień.

Miło nam poinformować, że nasze liceum zajęło III miejsce.

Na sukces naszej szkoły zapracowali w rywalizacji indywidualnej:

Krystian Drozdowski – klasa III f (tegoroczny maturzysta) – III miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich
Ewelina Beck – klasa III i – IV miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich
Urszula Kurysz – klasa II b – I miejsce w XXII Powiatowym Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich
Jan Delewski – klasa II d – III miejsce w XXII Powiatowym Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich
Karol Piątkowski – klasa II c – wyróżnienie w XXII Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich

W rywalizacji drużynowej:

Katarzyna Siekaniec, Magdalena Sutkowska, Dawid Wyrzykowski – klasa III i – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie o Wrocławiu w języku angielskim „My Wroclaw”

Nauczyciel – opiekun – Pani Grażyna Przybycień

Gratulujemy!