Dnia 08.11.2016r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Technikum Nr 15 we Wrocławiu z okazji Święta Szkoły.

Zawody były II rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

1. Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:
    1. Dagmara GIEBEL kl. 2c
    2. Krystian LASOTA kl. 2b
    3. Natalia MAZUR kl. 2h
    4. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 2h
    5. Piotr NIEDZIÓŁKA kl. 2h
    6. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 1a

Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatnich strzałów w zawodach.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wysokie wyniki i spektakularne sukcesy.

W klasyfikacji dziewcząt, uczennica Natalia Mazur zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem, pucharem oraz dyplomem, a uczennica Dagmara Giebel zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Krystian Lasota zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.