[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W poniedziałek  10.10.2016 w auli naszej szkoły  miało  miejsce  spotkanie  z poezją  Tadeusza Różewicza. 

Juz od kilku  lat  z inicjatywy  p. Izabeli Chaszczowskiej we współpracy  z p. Jolantą  Burligą obchodzimy urodziny Poety. W tym roku mogliśmy  wysłuchać wierszy czytanych przez Pana Dyrektora Leszka Duszyńskiego, który wygłosił również słowo wstępne i panią Jolantę  Burligę oraz recytowanych  przez uczniów  naszej szkoły, uczestników  konkursu Mag słowa w Gimnazjum nr 13.

Przed publicznością  wystąpili Diana Derżko, Basia Juzwiszyn, Ania Malicki, Justyna Lachowicz, Małgosia Tarkowska, Piotr Niedźwiedzi i Jacek Okrzesa. Ania i Justyna zostały laureatami wspomnianego  konkursu. Wszystkie recytacje zrobiły wielke wrażenie na publiczności. Urodziny Poety na stałe zagościły wśród  uroczystości w naszej szkole.

Do góry