Już po raz 12 wręczone zostały stypendia dla najzdolniejszych uczniów wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego.

W tym roku zgłoszonych zostało blisko 550 wniosków o stypendia, z których nagrodzono aż 256 laureatów.

W gronie nagrodzonych znaleźli się również nasi uczniowie:
Bańkowski Tomasz kl. 3e, Kes Agata kl. 2a, Wolniewski Filip kl. 3g, Szawerna Maria - absolwentka, Kaniak Aleksandra - absolwentka

Celem Uczniowskiego Programu Stypendialnego jest wspieranie uzdolnień podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów klas maturalnych wrocławskich szkół zdających egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym z matematyki. Stypendyści są nagradzani nie tylko za wybitne wyniki w nauce, ale również za osiągnięcia sportowe i dokonania artystyczne.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.