Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich do pracy w międzynarodowych projektach edukacyjnych ERASMUS+.

Jeśli jesteś ciekawy świata, lubisz pracować w grupie, poznawać nowych ludzi, odkrywać i tworzyć, rozwijać umiejętności językowe, zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę, koniecznie przyłącz się się do naszych grup badawczo-projektowych. .

1. 'Your Health is your Wealth'

Nauczysz się, jak sporządzać zdrowe posiłki, poprawiać koncentrację, ograniczyć stress, zwiększyć efektywność uczenia się, poprawić relacje z ludźmi i czuć się szczęśliwym we własnej skórze.

2. "Say No to Indifference"

Jeśli interesujesz się problematyką współczesnego świata ten projekt jest ciebie. Poznasz problemy i zjawiska związane z migracją ludności oraz ich przyczyny i konsekwencje. Jeśli chcesz włączyć się w budowanie lepszego świata wolnego od uprzedzeń i wrażliwego na losy ludzkie, ten projekt da ci tę szansę.

Spotkanie informacyjne w sprawie obu projektów odbędzie się 12 września 2015 r. w auli szkolnej o godzinie 15.00.