Dnia 22 czerwca odbyło się podsumowanie pilotażowego projektu informatycznego - Liga Niezwykłych Umysłów (LNU).

LNU to platforma stworzona do nauki programowania w bardzo ciekawej formule.  Projekt nawiązuje funkcjonalnością i wyglądem do popularnych portali społecznościowych. Nauczyciel  na bieżąco może śledzić  postępy  każdego ucznia z  osobna. Uczniowie  rywalizują   ze sobą, zdobywają  kolejne osiągnięcia, odznaczenia i certyfikaty.

W projekcie wzięli udział uczniowie klas informatycznych: Mateusz Majdowski 1H, Klaudia Teodorowicz 1H, Michał Tarkowski 1H, Michał Rzepka 1H, Paweł Niedziółka 1H, Piotr Niedziółka 1H,Sławek Przybylski 2H, Michał Danielczuk 2H, Paweł Norberciak 2H, Adrian Juszczyński 2H, Jakub Partyka 2H, Dominik Duda 2H, Kamil Pająk 2H, Szymon Porzeziński 2H, Franek Grobelny 2H, Piotr Mróz 3H, Wojtek Szeląg 3H, Ada Szymczak 3H, Mateusz Laskowski 3H, Marcin Mielniczuk 3H, Kamil Skowroński 3H, Jakub Reszka 3H.

Opiekunem wszystkich uczniów jest pani Marta Drewniowska.

W pilotażu LNU wzięło udział prawie 300 uczniów z wrocławskich szkół.

Nasza Szkoła zajęła wysokie 2. miejsce.

Uczniowie i szkoły na uroczystym podsumowaniu  dnia 22 czerwca odebrali certyfikaty i nagrody.